Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Ćmok TysiącleciaMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice995Lędziny Kopalnia Ziemowit
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
4
558 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
653 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
7
823 ?Spoj končí na zastávce: Lędziny Droga do Górek
928
1028
11
1243 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
13
1433 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
15
1613
1733
18
1913
20
21
22
23
0
1
2
3
so, ne, sv
4
5
6
703 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
8
928
10
11
1243 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
13
14
1553
16
17
1808
19
20
21
22
23
0
1
2
3